برند ها 39 برند وجود دارد

در هر صفحه
نمایش 1 - 12 از 39 آیتم
 • .Hohsen Corp

  شرکت ژاپنی Hohsen در گستره متنوعی از بازار بین المللی باتری از سال 1993 فعالیت دارد. شرکت Hohsen بعنوان مشاور فنی و هم بعنوان طراح و تولید کننده در بخش های صنعتی، واحد R&D، دانشگاه ها و شرکت های تولید کننده خدمات ارائه می‌کند. محصولات این  شرکت ژاپنی شامل تجهیزات ساخت و تست گیری سیستم‌های ذخیره انرژی نوین از قبیل سل های تست باتری و ابرخازن، دستگاه های تولید الکترود و مونتاژ سل باتری و ابرخازن می‌باشد.

 • ALS

  شرکت ALS ژاپن

  شرکت ژاپنی ALS تجهیزات و محصولات گسترده‌ای در حوزه های الکتروشیمی و اسپکتروالکتروشیمی از قبیل دستگاه پتانسیواستات دو کاناله (Bipotentiostat Model 2325)، دستگاه الکترود دیسک چرخان با متعلقات جانبی (Ring Disk Electrode RRDE-3A)، سیستم اسپکترومتر (SEC2000)، و... را تولید می‌کند. 

 • Dupont

  دوپونت شرکت صنایع شیمیایی آمریکایی است که در سال 1802 میلادی تاسیس گردید. در سال ۲۰۰۹سومین شرکت شیمیایی جهان، بر اساس ارزش بازار و نهمین شرکت شیمیایی، از نظر میزان درآمد بوده است. در قرن بیستم، دوپانت بسیاری از پلیمرها را توسعه داد، مانند: وسپل، نئوپرین، نایلون، کوریان، تفلون، مایلار، کولار، پلی تترافلوئورواتیلن، فیبر، نومکس، تیوک، سورونا و لای کرا. این شرکت همچنین رنگدانه‌های مصنوعی از جمله کروم فلایر را نیز، توسعه داد  .مارک‌های تجاری شرکت دوپونت، بر روی مواد تولید شده بسیاری، ماندگار شده‌است. از موادی که برای اولین بار توسط این شرکت تولید شده‌است می‌توان به فیبرهای آرامید (کولار) اشاره کرد.

 • EL-CELL

  شرکت El-CELL آلمان

  شرکت آلمانی El-cell ارائه دهنده تجهیزات تست و خدمات الکتروشیمیایی برای انجام مطالعات بهتر باتری در مرز دانش واقعی می‌باشد. این شرکت به طور اختصاصی سل‌های تست الکتروشیمیایی سیستم‌های ذخیره انرژی نوین مانند باتری‌های یون لیتیم و لیتیم-هوا و ابرخازن ها را در دو حالت دو و سه الکترودی طراحی و تولید می‌کند. محصولات تولیدی شرکت el-cell جهت کاربرد در هر دوبخش آکادمیک و همچنین R&D صنعت طراحی شده اند. 

 • Fann

 • Gamry Instruments

  شرکت Gamry Instrument امریکا

  شرکت gamry در سال 1989 در شهر فیلادلفیای امریکا تاسیس شد. این شرکت معروف بین المللی انواع دستگاه‌های الکتروشیمی و تجهیزات جانبی آن را طراحی و تولید می‌کند. اعتقاد این شرکت بر آن است که تجهیزات باید تعادل بین کیفیت و کارایی و قیمت مناسب را در بر داشته باشند. در طراحی محصولات این شرکت، نوآوری و کیفیت، حمایت و خدمات پس آز فروش و قیمت مناسب لحاظ شده است. 

 • Hanna

  کمپانی Hanna متخصص در ساخت انواه تجهیزات اندازه گیری خوا مایعات از جمله pH، ORP، TDS، Conductivity، میزان نمک، دما و پارامترهای قابل اندازه گیری دیگر در محدوده، و دقت های متنوع به صورت دستگاه های رومیزی، قابل حمل و آنالایزرهای خودکاری است.

  محصولات این کمپانی دارای دقت و تکرارپذیری بالایی می‌باشند. از دیگر ویژگی‌های محصولات این کمپانی به روز بودن سیستم  عامل کاربری محصولات است. به صورتی که دستگاه‌های Hanna قابلیت اتصال به کامپیوتر، تبلت و گوشی از طریق WiFi و Bluetooth دارند. Hanna همچنین نرم‌افزارهایی را برای کامپیوتر و گوشی طراحی کرده که می‌تواند به طور کامل به دستگاه متصل شود و قابلیت‌های ویژه‌ای را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. 

  Hanna اولین بار در سال 1978 در کشور ایتالیا فعالیت‌های خود را آغاز نمود

  pHep Dist

 • IKA

  معرفی شرکت IKA آلمان

  تکنولوژی آزمایشگاهی  IKA گستره وسیعی از تجهیزات مدرن و پیشرفته با هزاران کاربری در زمینه تحقیق و توسعه را ارائه می‌دهد.

  شناخته شدن این برند در بازار جهانی می تواند به دلیل ارائه متنوع ترین تکنولوژی‌ها در زمینه‌های کاربری‌های حرارتی، تقطیر و همزن‌ها باشد.

 • Lauda

  کمپانی آلمانی Lauda پیشگام در تولید تجهیزات کنترل دما در سطح جهانی می‌باشد.  این شرکت قادر به تولید محصولاتی در محدوده کاری -150-400°Cمی‌باشد. محصولات این کمپانی شامل انواع سیرکولاتورهای سد و گرم و حمام در مقیاس آزمایشگاهی و صنعتی است. سیستم‌های کنترل دمایی Lauda از دقت بالایی برخوردازند به طوری که اختلاف بین دمای انتخابی و دمای واقعی در سیستم‌های مختلف، ناچیز است و به صفر میل می‌کند.

 • LongerPump

 • Lutron

  کمپانی Lutron تولید کننده انواع تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق

 • Mapada

  کمپانی Mapada تولید کننده انواع تجهیزات اندازه گیری الکترونیکی از جمله اسپکتروفتومتر با دقت و کارایی بالا میباشد.

 • milwaukee

 • MTI

  برای بخش تحقیقات حوزه انرژی می‌باشد. کارخانه‌های تولیدی شرکت MTIدر کشور چین تحت عنوان گروه تولیدی KJمشغول به فعالیت هستند. این امر سبب فراهم آوردن قیمت تولیدی پایین در کنار کیفیت بالای محصولات و دستگاه‌های تولیدی این شرکت و عرضه بیواسطه آن به کاربران در بخش‌ها و کشورهای مختلف شده است. محصولات این شرکت شامل تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین نیمه صنعتی  واحد R&Dاز قبیل مواد و پیش ماده ها، تجهیزات و دستگاه های سیستم های ذخیره انرژی نوین (باتری های یون لیتیم، ابرخازن های الکتروشیمیایی، پیل سوختی و ...) می‌باشد.

 • Radiometer Analytical

 • Sainergy

  شرکت Sainergy امریکا یکی از پیشگامان حوزه تولید تجهیزات و مواد اولیه و کاتالیست‌های پیل‌های سوختی می‌باشد.

  محصولات قابل ارائه این شرکت به شرح ذیل است؛

  Electrocatalyts, Gas Diffusion Layers, Gas Diffusion Electrodes, Catalyst Coated Membranes, Membrane Electrode Assemblies, Bipolar Plates, Fuel Cell Stack, ...

 • Thermo

 • Toray

  شرکت Toray ژاپن یک گروه تولیدی صنعتی شیمیایی بین المللی می‌باشد که در 26 کشور شعبه تولیدی دارد. محصولات این شرکت در حوزه نانوتکنولوژی و منسوجات کربنی و کامپوزیت های کربن می‌باشد. از جمله تولیدات با ارزش این شرکت ژاپنی منسوجات کربنی شامل، پارچه های کربنی، فیبرهای کربنی Carbon fiber، Carbon paper، و کامپوزیت های کربنی برای بخش سیستم های ذخیره انرژی نوین از قبیل باتری ها و پیل های سوختی می‌باشد.

 • Velp

  شرکت ایتالیایی Velp متخصص در تولید انواع تجهیزات آزمایشگاهی با دقتی بی‌نظیر و تکرارپذیری بالا می‌باشد.

 • اطلس تجهیز

  شرکت اطلس تجهیز در حوزه مشاوره ،طرحی و ساخت سیستم های آزمایشگاهی و set های صنعتی و طراحی و اجرای محیط های آزمایشگاهی و صنعتی و نگهداری و تعمیرات و ارتقا تجهیزات فعالیت دارد .

نمایش 1 - 12 از 39 آیتم